Semua produk
kata kunci [ ems pcb assembly ] pertandingan 122 Produk.
Perakitan PCB Industri Medis Otomatis 2 Lapisan HASL Bebas Timbal
| Bahan: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Tinggi TG |
|---|---|
| Ketebalan Tembaga: | 1oz, 0,25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
| Lapisan: | 1-24lapisan, 1-28 L |
Turnkey CEM3 PTFE Prototipe Layanan Perakitan Smt Pcb OEM
| Bahan: | FR4 |
|---|---|
| Warna: | Hitam |
| Ukuran: | 170mm * 230mm |
ENIG Turnkey PCB Assembly FR4 Tg135 Elektronik Multilayer Pcba
| Warna: | Putih |
|---|---|
| Nama: | Solusi turnkey |
| Teknis Permukaan: | ENIG |
EMS 1oz Rogers Papan Sirkuit Prototipe Perakitan PCB OEM ODM
| Bahan: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Tinggi TG |
|---|---|
| Lapisan: | 1-24lapisan, 1-28 L |
| Ketebalan Tembaga: | 1oz, 0,25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
EMS Electronics Quick Turn Pcb Assembly Services ISO13485
| Bahan: | FR4, FR4 CEM1 CEM3 Tinggi TG |
|---|---|
| Lapisan: | 1-24lapisan, 1-28 L |
| Ketebalan Tembaga: | 1oz, 0,25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Bebas Timbal 94v0 Perakitan Pcb Medis Prototipe PCB Manufaktur
| Bahan: | FR4 |
|---|---|
| Warna: | Biru |
| Ukuran: | 150mm * 110mm |
Rakitan Sirkuit Cetak Fleksibel HDI 4 Lapisan Cepat Turnkey
| Warna: | Hijau, kuning, putih |
|---|---|
| Nama: | Perakitan PCB SMT kaku-fleksibel |
| Teknis Permukaan: | ENIG |
EMS Entek 4 Layer Flex PCB Smt Assembly Untuk Modul Relay Timer
| Warna: | biru, putih |
|---|---|
| Nama: | Perakitan PCB |
| Teknis Permukaan: | ENTEK |
Layanan Perakitan Papan Sirkuit Speaker Bluetooth Vr Terintegrasi BGA QFN
| Warna: | Hijau |
|---|---|
| Nama: | Perakitan PCB |
| Teknis Permukaan: | ENIG |
ISO9001 ISO14001 Perakitan Fabrikasi Multilayer Pcb Kustom Untuk Papan Microwave
| Warna: | Hijau, kuning, putih |
|---|---|
| Nama: | Perakitan PCB SMT kaku-fleksibel |
| Teknis Permukaan: | ENIG |

